SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fat på fot + ljusstakar 6536388

nr 653 6388

Fat på fot + ljusstakar

2 + 2 delar, nysilver, höjd: 15-17

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 augusti 2010
kl 19:35:00